Projektowanie i tworzenie stron www

projektujemy i tworzymy solidne strony internetowe

Czasy wyszukiwania firm w książkach telefonicznych oraz w gazetach minęły bezlitośnie. Bez własnej strony internetowej mogą obejść się conajwyżej lokalne sklepy spożywcze. Natomiast firma, która chce być odnaleziona przez klientów poszukujących konkretnego towaru bądź usługi, musi posiadać dobrą i widoczną w sieci stronę WWW. Inaczej po prostu odbiera sobie szansę na sukces.

Cechy naszych stron www

Nowoczesne strony internetowe

Nowoczesny design

projektujemy wg najnowszych standardów

Dbamy o to by nasze projekty były na czasie. Często słyszymy "chcę by moja strona była WOW". Staramy się by taki efekt właśnie było słychać po otwarciu Twojej nowej strony.

strony internetowe CMS

panel CMS

wygodnie edytuj treści

Bez dodatkowych opłat nasze strony opieramy o system CMS. Dzięki temu ich edytowanie, zarządzanie, rozbudowywanie i monitorowanie nie sprawia najmniejszych problemów.

responsywne strony internetowe

Resposnsywność (RWD)

poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych

40-70% ruchu na stronach interntowych pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego nasze wszystkie strony są responsywne i nie mają problemów z wyświetlaniem na smartfonach i tabletach.

szybkie strony internetowe

Szybkość ładowania

nie irytuj klienta

Wolno ładująca się strona internetowa jest irytująca. Dlatego stawiamy nacisk na szybkość jej działania, tak by Twoi klienci byli zadowoleni, a nie zirytowani.

użyteczne strony internetowe

bogate funkcjonalności

galerie, formularze, mapy...

Bez dodatkowych opłat oferujemy liczne funkcjonalności. A jeśli masz nietypowe potrzeby, dzięki modułowej konstrukcji stronę można dowolnie rozbudowywać.

domena i serwer gratis

domena i serwer gratis

nie zawracaj sobie tym głowy

Wiemy, że szczegóły techniczne są mało interesujące i nie masz na nie czasu. Dlatego zajmiemy się nimi, byś w tym czasie mógł prowadzić swój biznes.

strony www

doświadczenie

od 2009 roku zajmujemy się reklamą

Dlatego możesz spać spokojnie i powierzyć swoją firmę profesjonalistom. Znamy się na swoim fachu, dlatego postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

bezpłatna pomoc strony www

bezpłatne wsparcie

nie płać za pomoc

Większość firm pobiera opłaty za wsparcie po wykonaniu strony internetowej. U nas jest inaczej, zawsze chętnie służymy wsparciem i pomocą.

Etapy współpracy

analiza/wycena

Nawiązujemy kontakt, dokonujemy dokładnej analizy potrzeb, tłumaczymy, pokazujemy możliwe scenariusze i przedstawiamy szczegółową ofertę. Negocjujemy

podpisanie umowy

Zawsze podpisujemy umowę wg wcześniej ustalonych szczegółów, dla zabezpieczenia interesów obydwu stron.

projektowanie

Na tym etapie projektujemy wg wcześniej określonych wymagań, naszego doświadczenia i kreatywności.

poprawki/akceptacja

Nanosimy poprawki do czasu Twojego 100% zadowolenia. Wtedy też oczekujemy akceptacji.

rozliczenie

Dopiero po akceptacji projektu dokonujesz płatności. Nie kupujesz "kota w worku".

umieszczenie treści

Po rozliczeniu umieszczamy dostarczone treści lub je tworzymy, jeśli zleciłeś nam takie zadanie.

uruchomienie

Po całkowitej akceptacji uruchamiamy stronę/sklep na wybranej domenie.

Ile kosztuje strona internetowa?

zapytaj, to nic nie kosztuje

Każda firma jest inna, dlatego każda strona internetowa jest inna, a przez to nie prezentujemy stałego cennika. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy na temat Twoich potrzeb, a finalnie otrzymasz dokładną wycenę.

Darmowa wycena

Strony internetowe - jeszcze więcej informacji

Zdradziliśmy już, że strona musi być widoczna. To oczywiste, bo nawet najlepsza witryna, jeśli nie będzie pojawiać się w wyszukiwarce (lub będzie pojawiać się jako pięciotysięczna w kolejności) nie przyniesie większych korzyści. A co to znaczy, że strona musi być dobra? To jest bardzo proste i wcale nie zależy od niczyjego gustu. Strona WWW musi spełniać swoją rolę, czyli informować. Tymczasem internet roi się od serwisów, które najpierw każą nam oglądać jakąś zacinającą się animację, a następnie lawirować wśród ogromnych kaskad okienek z tekstami, skaczących banerów i czego tam jeszcze...

Klient, który odwiedza po raz pierwszy stronę danej firmy, nie robi tego po to, by podziwiać zdjęcie córki szefa z pieskiem. Klient chce informacji. I chce tę informację uzyskać w jak najkrótszym czasie, dlatego dostęp do niej nie powinien przypominać gry zręcznościowej.

Klient nie zawsze będzie odwiedzać stronę internetową za pośrednictwem swego laptopa czy peceta. Obecnie około 40%-70% ruchu w internecie generują urządzenia mobilne (tak, tak, świat kręci się coraz szybciej!). Tymczasem procent witryn, które są w pełni przystosowane do tego typu urządzeń jest zdecydowanie mniejszy. Co robi klient, gdy wejdzie na stronę, która nie chce współpracować z jego oczekiwaniami? Najczęściej opuszcza ją i szuka czegoś innego. Być może właśnie stracił okazję na bardzo dobrą i tanią usługę. Być może właśnie ta firma straciła dobrego i stałego klienta... Zawiniła zła strona.

Ponieważ ten tekst robi się już nieco za długi, to teraz tak w telegraficznym skrócie:

Oczywiście wszelkie szczegóły, włącznie z wyceną zlecenia, uzgadniamy indywidualnie. W tym celu zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Portfolio Darmowa wycena

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.