Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

projektujemy i tworzymy skuteczne sklepy internetowe

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o system Prestashop. Dzięki temu oprogramowanie sklepu jest stabilne, sprawdzone i łatwe do rozbudowy w późniejszym okresie, a projekt graficzny sklepu internetowego przygotowany jest pod indywidualne potrzeby. Uzbrajamy sklepy internetowe w szeroki wachlarz funkcji: szybkie płatności on-line (PayPal, DotPay, transferuj.pl etc.), Allegro, Subiekt, iFirma, wybrane hurtownie i jeszcze wiele innych.

Sprawdź funkcje sklepu

Cechy naszych sklepów internetowych

nowoczesne sklepy internetowe

Nowoczesny design

projektujemy wg najnowszych standardów

Dbamy o to by nasze projekty były na czasie. Często słyszymy "chcę by mój sklep był nietuzinkowy". Staramy się by taki efekt właśnie było słychać po otwarciu Twojejego sklepu.

tworzenie sklepów internetowych

panel administracyjny

Twoje centrum dowodzenia musi być łatwe

Panel zarządzania produktami i zamówieniami jest przyjazny i łatwy w opanowaniu. W jednym miejscu zmienić treści, zdjęcia, ceny, dodasz nowe produkty... a to wszystko w jednym miejscu!

projektowanie sklepów internetowych

Resposnsywność (RWD)

poprawne wyświetlanie na urządzeniach mobilnych

40-70% ruchu w sklepach interntowych pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego nasze wszystkie sklepy są responsywne i nie mają problemów z wyświetlaniem na smartfonach i tabletach.

sklepy internetowe

SEO

sklep przyjazny pozycjonowaniu

Nawet najpiękniejszy i najbardziej funkcjonalny sklep nic nie sprzeda, jeśli klienci go nie odnajdą. Dlatego nasze sklepy dają się łatwo pozycjonować.

sklepy internetowe PrestaShop

bogate funkcjonalności

płatności on-line, kurierzy, Allegro...

Porównywarka produktów, warianty produktu, filtrowanie, wyszukiwarka... Dzięki modułowej budowie nasze sklepy konfigurujemy i uzbrajamy wg Twoich potrzeb i wymagań.

tworzenie sklepów internetowych

domena i serwer gratis

nie zawracaj sobie tym głowy

Wiemy, że szczegóły techniczne są mało interesujące i nie masz na nie czasu. Dlatego zajmiemy się nimi, byś w tym czasie mógł prowadzić swój biznes.

projektowanie sklepów internetowych

doświadczenie

od 2009 roku zajmujemy się reklamą

Dlatego możesz spać spokojnie i powierzyć swoją firmę profesjonalistom. Znamy się na swoim fachu, dlatego postaramy się spełnić Twoje oczekiwania.

bezpłatna pomoc sklep internetowy

bezpłatne wsparcie

nie płać za pomoc

Większość firm pobiera opłaty za wsparcie po wykonaniu sklepu internetowego. U nas jest inaczej, zawsze chętnie służymy wsparciem i pomocą.

Etapy współpracy

analiza/wycena

Nawiązujemy kontakt, dokonujemy dokładnej analizy potrzeb, tłumaczymy, pokazujemy możliwe scenariusze i przedstawiamy szczegółową ofertę. Negocjujemy

podpisanie umowy

Zawsze podpisujemy umowę wg wcześniej ustalonych szczegółów, dla zabezpieczenia interesów obydwu stron.

projektowanie

Na tym etapie projektujemy wg wcześniej określonych wymagań, naszego doświadczenia i kreatywności.

poprawki/akceptacja

Nanosimy poprawki do czasu Twojego 100% zadowolenia. Wtedy też oczekujemy akceptacji.

rozliczenie

Dopiero po akceptacji projektu dokonujesz płatności. Nie kupujesz "kota w worku".

umieszczenie treści

Po rozliczeniu umieszczamy dostarczone treści lub je tworzymy, jeśli zleciłeś nam takie zadanie.

uruchomienie

Po całkowitej akceptacji uruchamiamy stronę/sklep na wybranej domenie.

Ile kosztuje sklep internetowy?

zapytaj, to nic nie kosztuje

Każdy bisnes jest inny, dlatego każdy sklep internetowy jest inny, a przez to nie prezentujemy stałego cennika. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy na temat Twoich potrzeb, a finalnie otrzymasz dokładną wycenę.

Darmowa wycena

Sklepy internetowe - jeszcze więcej informacji

Dobry sklep internetowy powinien charakteryzować się podobnymi cechami, które opisaliśmy już w zakładce strony internetowe. Ale to nie wszystko, bo sklep to coś więcej niż strona. Strona służy przede wszystkim promocji oraz przekazywaniu informacji. Sklep natomiast musi działać, czyli sprzedawać.

Pozycjonowanie sklepów internetowych odbywa się też na nieco innych zasadach, niż pozycjonowanie stron WWW. Hasła-klucze są bowiem identyczne w przypadku setek sklepów, a pojawianie się w odległych wynikach wyszukiwarek z pewnością nikogo nie uszczęśliwi, bo jak zarobić na sklepie, którego nikt nie odwiedza?

Przechodzimy zatem do sedna: wiemy jak stworzyć sklep przyjazny pozycjonowaniu i wiemy również co zrobić, by dodatkowo go wypromować. Nie zdradzimy tutaj wszystkich sekretów kuchni (z przyczyn oczywistych), ale nie rzucamy słów na wiatr.

Jednakże aby promować, najpierw musi być co promować. Dlatego też sklepy, które tworzymy, spełniają wszystkie wymogi, tak od strony właściciela, jak i klienta. Starczy przechwałek, pora na garść konkretów:

Szczegółowe informacje są na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko skontaktować się z nami!

Portfolio Sprawdź funkcje sklepu Darmowa wycena

Sklep internetowy nagrodzony Godłem Nagrody Konsumenta 2022

Nasze sklepy internetowe z Nagrodą Konsumenta w latach: 2019, 2020, 2021, 2022 i 2023

Tworząc sklepy internetowe, prowadzimy działania ukierunkowane na spełnianie potrzeb Klientów, dlatego zawsze czujemy nieopisaną radość, gdy jesteśmy przez nich doceniani. Pragniemy poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni Godłem Nagrody Konsumenta w roku 2019, 2020, 2021, 2022 oraz 2023 w kategorii "Oprogramowanie i dedykowane sklepy internetowe". Nagrodę wręczono nam za wysoką jakość usług i zadowolenie konsumentów, a o jej przyznaniu zadecydowało głosowanie online, w którym udział wzięli właśnie Klienci.

Jest to owoc naszych starań o ciągłe podnoszenie jakości realizowanych usług, a także zachowanie dbałości o szczegóły i profesjonalne podejście do każdego zlecanego zadania. Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło nam stworzyć ofertę, która jest niezwykle elastyczna, dzięki czemu odpowiada potrzebom wielu Konsumentów. Przez cały ten czas realizowaliśmy ją w sposób uczciwy i rzetelny, tworząc nowoczesne sklepy internetowe, za co zostaliśmy docenieni. Od zawsze naszym priorytetem był stały kontakt z Klientem, co pozwoliło na wspólne dążenie do realizowanych zadań i projektów. Pod tym względem, nasza działalność nigdy się nie zmieni – sklepy internetowe Poznań zawsze będą przez nas tworzone wraz z Klientami i dla Klientów.

Pragniemy serdecznie podziękować za głosy oddane na naszą firmę, jednocześnie podkreślając, że otrzymane wyróżnienie jest dla nas ogromną motywacją do ciągłego rozwijania się pod względem zakresu realizowanych usług, a także aspektów, które zaważyły o wygranej w głosowaniu.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.