Reklama w wyszukiwarce Google - kampanie Google Ads

Nasza nieustająca promocja: 250 zł dla każdego! Byli już tacy, co obiecywali po sto milionów (starych) albo mieszkania dla wszystkich... My nie obiecujemy, tylko dajemy! Wystarczy tylko zamówić u nas stronę WWW lub sklep internetowy, by „w bagażniku znalazła się niespodzianka” w postaci kuponu o wartości 250 zł. Naturalnie cukierków się za to nie kupi, ale można (trzeba nawet) spożytkować go na Google Ads, czyli usługę linków sponsorowanych.

Należymy do programu Google Partners, więc możemy sobie pozwolić na tego typu prezenty. Ergo: każdy, kto płaci nam za stronę, odzyskuje z powrotem ćwierć tysiączka.

Na czym polega Google Ads? Jeśli wpiszemy cokolwiek w wyszukiwarkę Google, to zawsze na początku pojawiają się linki sponsorowane. W zależności od poniesionych kosztów będą pojawiać się dłużej lub krócej. Istotną rzeczą jest tutaj fakt, że opłata naliczana jest od liczby faktycznych wejść potencjalnych klientów na Twoją stronę www. Tym bardziej więc możliwość zaistnienia na szczycie wyników wyszukiwarki dla zupełnie nowej strony – to okazja gwarantująca dobry start!

A jeśli interesują Was szczegóły kampanii Ads, to dorzucimy jeszcze taki drobiazg, że bierzemy czynny udział w ich tworzeniu. Wystarczy się z nami skontaktować, by otrzymać wszelkie informacje, czyli czemu tak dużo i dlaczego tak tanio ;)

Porozmawiaj z doradcą

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.