530 717 916
61 666 06 90
530 777 606

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Wszystko co na ekranie monitora lub wydrukowanej kartce nie jest tekstem – jest grafiką. Tak można byłoby to ująć najprościej. Grafikę komercyjną dzieli się czasami na użytkową i reklamową, przy czym granice między jedną a drugą tak naprawdę nie istnieją, gdyż są czysto umowne. Oczywiście grafika reklamowa ma za zadanie coś uwypuklić, natomiast grafika użytkowa – umilić nam życie, jednakże nigdzie nie jest napisane, że nie może być na odwrót.

Dlatego jedną z najcenniejszych cech grafika jest elastyczność. Można to rozumieć dowolnie, można też nazwać intuicją, darem, talentem... Nieważne jak to zaszufladkujemy. Liczy się efekt.

Naturalnie w grafice, oprócz talentu, istotne są jeszcze kwestie bardziej przyziemne, choć nie mniej ważne: kwestie techniczne. Nieco inaczej tworzy się design strony internetowej, a nieco inaczej elementy przeznaczone do druku. Ci, którzy o tym zapominają, bardzo często przeżywają potem niemiłe chwile w drukarniach.

Teraz należałoby w tym miejscu wymienić, gdzie znajduje zastosowanie tworzona przez nas grafika reklamowa bądź użytkowa. Czyli: strony WWW, sklepy internetowe, wizytówki, kalendarze, ulotki, foldery, katalogi, opakowania, POSy, teczki ofertowe... Chyba nie ma sensu wymieniać tego, co oczywiste – wszędzie! Jeśli komuś przyjdzie do głowy przyozdobić czymś słonia, to zaprojektujemy coś na słonia.

Jedyne co trzeba zrobić, to skontaktować się z nami i zgłosić zapotrzebowanie.

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami, przygotowaliśmy specjalną stronę dedykowaną projektom graficznym przygotowywanym w naszej agencji. Sprawdź cennik projektów graficznych.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.