Projekty graficzne

materiały graficzne dla firm do budowania wiarygodnego wizerunku i pozycjonowania marki

Skuteczna i zaplanowana komunikacja firmy to nie tylko suche informacje o ofercie i cenach. Materiały graficzne mówią o Twojej firmie znacznie więcej – są wyrazem kreatywności, rzeczowego podejścia do wykonywanych działań i nastawienia na potrzeby klienta. Dzięki nim Twoja firma ma szansę zrobić dobre pierwsze wrażenie i przedstawić się jako profesjonalna. Dlatego warto postawić na projekty graficzne, które mogą wzbudzić w odbiorcy założone emocje. Tak właśnie tworzymy wszelkie projekty graficzne dla firm.

Opracowujemy projekty graficzne wykorzystywane w kampaniach promocyjnych, a także jako elementy czy całość identyfikacji wizualnej. Tworzymy przemyślane projekty graficzne, przekazujące wartości, z którymi kojarzona ma być Twoja firma. Okażą się one podstawowymi elementami budowania wizerunku i świadomości Twojej marki. Tworząc projekty graficzne, skupiamy się na potrzebach odbiorców końcowych, specyfice działalności Twojej firmy, a także wszystkich wyróżnikach proponowanej oferty.

Poznaj nas

projektowanie logo

Projektowanie logo dla firm

Klienci nie zapomną o Twojej firmie! Tworzymy nowoczesne logotypy, które zapadają w pamięć na długi czas.

projektowanie wizytówek

Projektowanie wizytówek

Wizytówki firmowe i personalne, dzięki którym zdobędziesz wielu klientów. Zbuduj własną bazę kontaktów.

projektowanie ulotek

Projektowanie ulotek

Opracowujemy ulotki klasyczne i składane z atrakcyjną szatą graficzną i klarownym przedstawieniem oferty

projektowanie katalogów

Projektowanie katalogów

Proponujemy optymalny format i układ graficzny dla jeszcze lepszego zaprezentowania oferty Twoim klientom.

projektowanie rollupów

Projektowanie rollupów

Mobilna reklama z wysokiej jakości materiałów. Doskonale nadaje się na targi, eventy, imprezy i konferencje.

projektowanie plakatów

Projektowanie plakatów

Plakaty z nowoczesną szatą graficzną. Zareklamuj wydarzenie i swoją firmę w najlepszy możliwy sposób.

projektowanie materiałów graficznych

Projekty materiałów reklamowych

Przygotowywane przez nas materiały gwarantują odpowiednią ekspozycję marki. Zaskocz klientów i kontrahentów.

projektowanie identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna

Przygotowujemy spójne projekty dla uzyskania czytelnej identyfikacji rynkowej, zgodnej z filozofią firmy.

wymyślanie nazwy firmy

Tworzenie nazw firm / marek

Chwytliwa, zapadająca w pamięć nazwa to najważniejszy krok do sukcesu. Dzięki nam nie dasz o sobie zapomnieć.

Projektowanie logo dla firm

zyskaj rozpoznawalność

Logotyp to jeden z najważniejszych elementów procesu tworzenia marki i budowania jej świadomości wśród odbiorców oraz partnerów handlowych. To właśnie logo pozwala bowiem klientom skojarzyć usługi oraz produkty z konkretną firmą. Nie pozostawiaj więc niczego przypadkowi i postaw na pracę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Projektowanie logo dla firm w wykonaniu R5 Studio Poznań to gwarancja budowy rozpoznawalności na szeroką skalę. Nowoczesny projekt znacznie ułatwi również realizację przyszłych czynności marketingowych.

Takie projektowanie logo dla firm przynosi sukces! Koniec z nudnymi, powtarzalnymi logotypami. Do projektowania logo dla firm podchodzimy z głowami pełnymi pomysłów i kreatywnych rozwiązań. Wszystko po to, aby wyróżnić Cię na tle konkurencji i przyciągnąć nowych klientów. Usługi projektowania logo dla firm kierujemy do małych, średnich, a także dużych przedsiębiorstw. Niezależnie od branży. Zawsze jesteśmy gotowi do działania.

Porozmawiaj z doradcą

projektowanie logotypu dla firmy
projektowanie wizytówek dla firmy

Projektowanie wizytówek

wizytówki firmowe i personalne

Postaw na bezpośredni kontakt z klientami i partnerami handlowymi dzięki nowoczesnym, eleganckim wizytówkom, wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Zadbamy, aby nie były to zwykłe kartki papieru, które giną zapomniane na dnie kieszeni. Oferujemy projektowanie wizytówek pozwalających na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Unikalny design i jasne przedstawienie danych kontaktowych – to dla nas najważniejsze kryteria. Podczas projektowania wizytówek nie korzystamy z gotowych, „uniwersalnych” szablonów, które zawsze prezentują się tak samo. Wiemy, jak wyróżnić Twoją firmę na tle innych. Unikamy nudy, dlatego nie tylko nadążamy za obecnymi trendami, ale staramy się je wyprzedzać. Zlecając projektowanie wizytówek nam, możesz liczyć na produkty, dzięki którym zbudujesz bogatą bazę kontaktów. Zawsze bierzemy pod uwagę specyfikę firmy, a także indywidualne potrzeby zgłaszających się do nas klientów.

Porozmawiaj z doradcą

Projektowanie ulotek

wyróżnimy atuty Twojej oferty

Ulotki doskonale nadają się do przedstawienia firmy i oferowanych usług bądź produktów. Co jednak z tego, skoro najczęściej lądują w śmietniku? Nie pozwól na to! R5 Studio Poznań projektuje ulotki inne niż wszystkie. Skupiamy się na przygotowaniu atrakcyjnej szaty graficznej, która przyciągnie wzrok i ułatwi zapoznanie się z ofertą. Podczas projektowania ulotek korzystamy z doświadczeń zbieranych przez wiele lat działania na rynku. Doskonale wiemy, co zrobić, by ulotki wręczane klientom działały na korzyść Twojej firmy.

Projektowanie ulotek jednostronnych, dwustronnych i składanych – dobierzemy rozwiązanie o największym potencjale marketingowym. Dzięki temu realizowane przez Ciebie działania promocyjne nabiorą zupełnie nowego sensu. Usługi projektowania ulotek kierujemy do firm z dowolnej branży. Stworzymy dla Ciebie ulotki, z którymi dotrzesz do ogromnej grupy potencjalnych klientów – na targach, eventach, imprezach, konferencjach i na ulicy.

Porozmawiaj z doradcą

projektowanie ulotek dla firmy
projektowanie katalogów dla firm

Projektowanie katalogów

przedstaw swoją pracę

Zrezygnuj z przeciętności na rzecz atrakcyjnych materiałów promocyjnych, dzięki którym przedstawisz swoją firmę, atuty oferty, a także wszelkie ważne informacje, związane chociażby ze sprzedażą. R5 Studio Poznań wykonuje projektowanie katalogów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wiemy doskonale, że to właśnie detale często decydują o tym, czy gotowy folder zaciekawi odbiorców czy też po prostu zostanie przez nich przekartkowany i umieszczony w koszu.

Projektowanie katalogów to usługa o charakterze kompleksowym – nie ogranicza nas branża, w której działasz. Zawsze jesteśmy gotowi na przygotowanie atrakcyjnej szaty graficznej, a także na dobór najlepszego formatu. Katalogi szyte, klejone, spiralowe, drukowane, w formie elektronicznej. Projektowanie katalogów to wyzwanie, które chętnie podejmiemy. Efektem naszej pracy okaże się nowoczesny katalog do wykorzystania na targach, konferencjach i w bezpośrednim kontakcie z klientem lub partnerem handlowym.

Porozmawiaj z doradcą

Projektowanie rollupów

nowoczesna, mobilna reklama

Walka o zainteresowanie klienta na różnego rodzaju targach i eventach wymaga postawienia na nowoczesną reklamę mobilną. To właśnie dzięki niej możesz wyróżnić się na tle innych! R5 Studio Poznań oferuje projektowanie rollupów niemających nic wspólnego z nudną, wielokrotnie powielaną reklamą, o której nikt nie pamięta.

Tworzone przez nas systemy wystawiennicze okażą się istotnymi elementami identyfikacji wizualnej, z których skorzystasz zarówno przy siedzibie swojej firmy, jak i na stoiskach handlowych. Projektowanie rollupów w naszym wykonaniu zakłada dostosowanie szaty graficznej do specyfiki firmy, a także Twoich wymagań. To jednak nie wszystko! Podczas projektowania rollupów doradzamy również wybór najlepszego materiału, na którym umieszczony zostanie wydruk. Kompleksowe projektowanie rollupów pozwala nam skupić się na właściwym pozycjonowaniu marki.

Porozmawiaj z doradcą

projektowanie rollupów dla firmy
projektowanie plakatów dla firmy

Projektowanie plakatów

zareklamuj swoje wydarzenie

Przygotowałeś imprezę pełną atrakcji i ciekawych gości, ale frekwencja okazała się niższa od oczekiwań? Problem mogła być promocja. Odpowiednie reklamowanie imprez, eventów, konferencji czy targów jest równie ważne, jak kwestie organizacyjne! Dlatego też oferujemy projektowanie plakatów, obok których trudno przejść obojętnie.

Nasi graficy doskonale łączą działalność reklamową z artystyczną, przygotowując plakaty wzbudzające emocje i zainteresowanie. Projektowanie plakatów nie powinno ograniczać się do użycia szablonu i doboru konkretnych barw. Zawsze analizujemy trendy, a także potrzeby Twojej firmy oraz gości, których pragniesz zaprosić. Wszystko to sprawia, że projektowanie plakatów w naszym wykonaniu to coś więcej, niż powielanie utartych schematów. Zleć to zadanie specjalistom i postaw na materiały promocyjne, które nie zginą wśród innych reklam. Usługi projektowania plakatów kierujemy do firm, instytucji i klientów indywidualnych.

Porozmawiaj z doradcą

Projekty materiałów reklamowych

dotrzyj do każdego klienta

Materiały reklamowe to podstawowe elementy promocji bezpośredniej. Muszą więc w należyty sposób eksponować markę, a także być przydatne i atrakcyjne dla odbiorcy. Nie zadowalaj się byle czym, gdyż w ten sposób nie będziesz w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Projekty materiałów reklamowych w naszym wykonaniu pozwolą Twojej firmie na stałe zadomowić się w świadomości klientów i partnerów biznesowych.

Przygotowujemy projekty materiałów reklamowych na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gadżetów na targi, dedykowanych prezentów dla kontrahentów czy materiałów do promocji nowych produktów bądź usług. Zawsze możesz na nas liczyć. Wiemy doskonale, że nuda zabija każdą inicjatywę, dlatego nasze projekty materiałów reklamowych są wynikiem odważnych, kreatywnych pomysłów. Stawiamy również na współpracę – razem stworzymy coś wyjątkowego!

Porozmawiaj z doradcą

Projekty materiałów reklamowych
projektowanie identyfikacji wizualnej dla firmy

Identyfikacja wizualna

pokaż swoją firmę z dobrej strony

Chcesz przekazać klientom i partnerom handlowym, że to właśnie Twoja firma jest najlepszym wyborem? Postaw na spójną identyfikację wizualną! R5 Studio przygotuje wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym przekonasz odbiorców, że Twoja marka najlepiej spełnia ich oczekiwania oraz potrzeby.

Identyfikacja wizualna składa się z narzędzi służących do budowy wizerunku firmy. Każdy z nich musi odwoływać się do jej atutów. Logotyp, druki firmowe, opakowania, oznakowanie siedziby, ubiór pracowników – to wszystko (i wiele więcej) tworzy identyfikację wizualną. Dzięki niej pokażesz, czym jest Twoja firma, dlaczego warto jej zaufać, a także, na jakie korzyści mogą liczyć klienci decydujący się na jej ofertę. Identyfikacja wizualna pozwoli Ci również jeszcze sprawniej prowadzić wszelkie działania promocyjne. Nasza wspólna praca nad identyfikacją wizualną oprze się na wskazaniu filozofii firmy, jej grupy docelowej, a także przewagi konkurencyjnej.

Porozmawiaj z doradcą

Tworzenie nazw firm / marek

naming klasy premium

Podstawowym orężem podczas walki z konkurencją jest chwytliwa nazwa. To z nią kojarzona jest Twoja firma, dlatego powinna być niebanalna, unikalna i zapadająca w pamięć. Wszystko to pozwoli dotrzeć do świadomości odbiorców i pozostać w niej na dłużej.

Tworzenie nazw firm i marek to dla nas prawdziwe wyzwanie, do którego podchodzimy uzbrojeni w wiedzę oraz szereg narzędzi, dzięki którym nasz naming nie należy do zwykłych usług. Nie pozostawiamy bowiem niczego przypadkowi. Grupowa burza mózgów nie wystarczy! Tworzenie nazw firm i marek wymaga przeprowadzenia szczegółowej analizy rynku, grupy docelowej, konkurencji, a także obowiązujących trendów. Dopiero wówczas zyskać można pewność, że stworzona nazwa firmy lub marki ma szansę zagwarantować pożądany efekt w postaci większej rozpoznawalności i zapamiętywalności. Nie wierz więc w cudowne rozwiązania niewymagające wysiłku. Tworzenie nazw firm i marek w naszym wykonaniu to złożony proces, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Porozmawiaj z doradcą

Tworzenie nazw firm / marek

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.