Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Większy ruch na stronie – więcej klientówwiększy zysk!

Twoja strona WWW lub Twój sklep internetowy nie mogą być nisko w wynikach Google. Nie mogą, bo to się nikomu nie opłaci: ani Tobie, ani Twoim klientom, ani firmom, które chciałyby nawiązać z Tobą korzystną dla obu stron współpracę. Musisz dać się zobaczyć! Adres Twojej strony lub sklepu musi wyświetlić się wysoko w wynikach każdemu użytkownikowi, który wpisze do wyszukiwarki hasła związane z Twoją działalnością. Ogromna rzesza klientów poszukuje tego, co Ty masz. I oni MUSZĄ wiedzieć, że Ty to masz!

Do niedawna w ofercie (i umowach!) na pozycjonowanie liczyła się przede wszystkim liczba pozycjonowanych fraz. To już przeszłość. Agencja reklamowa R5 Studio oferuje Ci dużo więcej. Naszym celem jest ZWIĘKSZENIE RUCHU NA TWOJEJ STRONIE i optymalizacja nie tylko pod kątem wybranych słów kluczowych, ale pod kątem WSZYSTKICH fraz związanych z Twoją ofertą. Docelowo przekuwamy ilość na jakość. Jaki jest bowiem pożytek z wysokiej pozycji w wynikach przy małej liczbie odwiedzin? Niewielki. A jaki jest pożytek z dużej liczby odwiedzin, typu „wszedł-wyszedł”, bez realnego zwiększenia obrotów? Też niewielki. Pożytek z pozycjonowania zaczyna się tam, gdzie jest dużo KUPUJĄCYCH klientów.

Poznaj nas

cennik pozycjonowania

Elastyczna oferta

Żadnych umów długoterminowych!

Nie lubisz wiązać się długotrwałą umową? I masz rację! Nikt perspektywicznie myślący tego nie lubi. Niektórzy dostawcy usług potrafią w ten sposób „uwiązać” klienta i potem mają go w garści. A jednocześnie atrakcyjne promocje oferowane są, jako wabiki, tylko dla nowych klientów… My tak nie postępujemy! Agencja reklamowa R5 Studio ceni sobie transparentność oferty. Zawsze wiesz w co inwestujesz i w każdej chwili możesz to zmienić: rozszerzyć, zredukować, a nawet zrezygnować.

Naturalnie naszym zadaniem jest, by nikt z naszych Klientów nie rezygnował :) Dlatego dwoimy się i troimy, aby efekty naszych działań były dla Ciebie widoczne:

  • NIE TYLKO wyższa pozycja w wynikach Google…
  • NIE TYLKO lepsze statystyki odwiedzin…
  • ALE PRZEDE WSZYSTKIM realnie lepsze wyniki w biznesie!

Przeznaczamy na to cały zasób naszych sił i środków, wraz z pełnym zaangażowaniem. I tylko Ty decydujesz, na czym mamy poprzestać. Już od kwoty 1300 zł netto miesięcznie otrzymujesz nasze kompleksowe wsparcie oraz rzetelny pakiet usług w ramach programu: SEO optymalizacja wraz z poprawą współczynnika konwersji.

pozycjonowanie sklepów internetowych

Nielimitowana liczba fraz...

…za które zapłacisz tylko raz!

Czym są frazy pozycjonujące? To jest dokładnie to, co wpisujesz w wyszukiwarkę, gdy chcesz coś odnaleźć. Zwróć uwagę, że gdy poszukujesz np. butów do biegania, to możesz wykorzystać w tym celu różne frazy: buty do biegania, buty sportowe, obuwie sportowe, adidasy, buty trekingowe etc. SEO optymalizacja strony WWW lub sklepu internetowego pod konkretne frazy to PIERWSZY KROK DO SUKCESU.

Niektórzy usługodawcy już na dzień dobry „częstują” swoich klientów cennikiem w stylu: do 3 fraz za $$, do 5 fraz za $$$, a do 10 fraz za $$$$. Potem, gdy dana strona zostanie wywindowana do TOP-3 wyników pod konkretne frazy, to najczęściej „odwieszają rękawice na kołek” i mówią – Załatwione!

A przecież nie o to chodzi! W R5 Studio nie stosujemy żadnych limitów fraz. Optymalizujemy strony i sklepy pod WSZYSTKIE istotne frazy, bez względu na ich ilość i nie ma to wpływu na nasz cennik. Nie przestajemy też dodawać nowych fraz, nawet, gdy strona osiągnie wysoką pozycję w rankingu. Bo dla nas nie są ważne puste statystyki. Dla nas jest ważny TWÓJ REALNY ZYSK!

pozycjonowanie poznań

Skuteczne pozycjonowanie…

…by Twoja firma zarabiała WIĘCEJ!

Co osiąga agencja reklamowa, która markuje działania, brak efektów nazywa sukcesem, a w ramach potwierdzenia swoich zasług pokazuje klientom jakieś enigmatyczne statystyki, z których nic nie wynika? Na dłuższą metę nic nie osiąga. Takie agencje pojawiają się i znikają. R5 Studio istnieje w branży reklamowej nieprzerwanie od 2008 roku. Dlatego ta branża nie ma przed nami ŻADNYCH tajemnic.

Doskonale wiemy, w którym miejscu można mówić o skutecznym pozycjonowaniu. A można o nim mówić dopiero wtedy, gdy efekty przekładają się na większą rozpoznawalność firmy, na większy ruch w interesie, na większe zarobki. Tak więc, takim ultra skrótem: skuteczne pozycjonowanie to większe zarobki Twojej firmy. Koniec, kropka. O nic innego tutaj nie chodzi.

PrestaShop pozycjonowanie

Zwiększamy sprzedaż…

…bo sprawiamy, że klienci CHCĄ kupować!

Nie przystawimy nikomu pistoletu do głowy i nie zmusimy, by coś od Ciebie kupił :) Ale istnieje cała paleta mechanizmów, którymi dysponujemy, by Twoich klientów było więcej. Nie to jest jednak najważniejsze. Najważniejsza jest pewność klienta, że znalazł to, czego szukał. Zauważ…

Gdy Ty czegoś szukasz w internecie, to NA CO zwracasz uwagę? Czy dostawca jest wiarygodny, rzetelny, czy jego towar lub usługa zasługują na swoją cenę, czy posiada pozytywne opinie, czy jest bogaty wybór asortymentu… „Wchodzisz” do takiego sklepu internetowego i CZUJESZ, że jesteś we właściwym miejscu. Twoi klienci także poczują, że są we właściwym miejscu. Wykorzystamy w tym celu wszystkie dostępne środki.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Zaledwie ułamek Twojego zysku z jego efektów!

Pozycjonowania nie należy traktować jako kosztu. Pozycjonowanie to INWESTYCJA, która ma na celu nie tylko się zwrócić, ale przynieść ZYSKI. W docelowym rozrachunku ten wydatek będzie ułamkową częścią zysków, pod warunkiem, że pozycjonowanie zostanie przeprowadzone prawidłowo.

Agencja reklamowa R5 Studio wypracowała wzorcowy model działań, uwzględniający zarówno potrzeby stron lokalnych, jak i dużych serwisów e-commerce. Już w standardowej opcji (w umiarkowanej i rozsądnej cenie 1300 zł netto miesięcznie) oferujemy uniwersalny i elastyczny pakiet usług, dopasowany indywidualnie do Twoich potrzeb. Z nami możesz jednak więcej i dużo więcej! Gruntowna analiza pozwoli nam wykonać szczegółowy i precyzyjny kosztorys, uwzględniający Twoje możliwości, potrzeby i oczekiwania.

Porozmawiaj z doradcą

pozycjonowanie cennik
pozycjonowanie stron www

Proces pozycjonowania stron i jego elementy

Element najważniejszy: ELASTYCZNOŚĆ

NIE ISTNIEJE jeden szablon, który da się przyłożyć do każdego e-sklepu i każdej strony. Każdy, kto powie inaczej, obnaży tylko swój brak wiedzy. Proces pozycjonowania uzależniony jest od różnych czynników, a o tym, na co należy położyć najsilniejszy nacisk, decydują kwestie indywidualne. Do najistotniejszych elementów pozycjonowania należą:

1. Trafny dobór słów kluczowych (fraz pozycjonujących).

2. Optymalizacja grafiki, zarówno pod kątem technicznym, jak i estetycznym.

3. Optymalizacja treści pod kątem merytorycznym, stylistycznym i poprawności językowej – ważne nie tylko dla odbiorców, ale także dla kryteriów Google!

4. Optymalizacja sfery programistycznej: struktura, kody źródłowe, prędkość i niezawodność działania etc.

5. Zbudowanie dynamicznego systemu linkowania (zewnętrznego i wewnętrznego).

6. Wyeliminowanie wszystkich błędów, mogących negatywnie rzutować na prawidłowe funkcjonowanie strony, jej pozycję w rankingu, a także na jej odbiór przez użytkowników.

Porozmawiaj z doradcą

Ile czasu trwa pozycjonowanie strony?

Skuteczne pozycjonowanie to PROCES CIĄGŁY!

Pozycjonowanie można przyrównać do sprawności fizycznej organizmu. Nawet najlepszy sportowiec, gdy przestanie ćwiczyć, to szybko straci formę. Strona WWW lub sklep internetowy, także muszą być stale w formie. W przeciwnym razie szybko znikną z radarów wyszukiwarki, a ich miejsce zajmą firmy konkurencyjne.

Szybciej (co nie znaczy, że łatwiej) przebiega zazwyczaj proces pozycjonowania lokalnego, gdzie konkurencja jest mniejsza, a schemat wyszukiwania jest precyzyjniejszy. Sukces w pozycjonowaniu lokalnym jest na ogół niezbędny do osiągnięcia sukcesu w pozycjonowaniu ogólnokrajowym. Istotne są także atuty, które nadadzą Twojej ofercie znamiona unikatowości. Naszym zadaniem i celem jest to, by cały proces skrócić do absolutnego minimum. I zazwyczaj ten cel osiągamy.

Porozmawiaj z doradcą

pozycjonowanie stron poznań
pozycjonowanie Prestashop

Nasza skuteczność polega na…

…czarach, bajkach i hipnozie :)

Najpierw wprowadzamy Klientów w trans, potem wszczepiamy im do mózgów nasze sugestie, a oni następnie opowiadają wszystkim, jaka to świetna agencja reklamowa, to R5 Studio :) No dobrze, pośmialiśmy się, to teraz poważnie: nie byłoby nas już dawno w branży, gdybyśmy nie byli dobrzy w tym, co robimy. Do wymiernych efektów naszej działalności należą m.in.: Nagroda Konsumenta 2019, Nagroda Konsumenta 2020.

I nie myśmy je sobie przyznali, tylko wybrali tak nasi Klienci. Naszym sukcesem jest SUMA SUKCESÓW naszych Klientów. Na obecną chwilę możemy wszystkich solennie zapewnić, że sukces agencji reklamowej R5 studio będzie trwał dłużej, niż sama agencja (działamy od 2008 roku i planujemy funkcjonować jeszcze długo).

To teraz może porozmawiajmy o Twoim sukcesie… :)

Porozmawiaj z doradcą

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.