Strony www Konin

Strona internetowa dla mieszkańców lub firm z Konina? Jesteś we właściwym miejscu!

Konin kojarzy się przeciętnemu Polakowi z węglem brunatnym, przemysłem energetycznym, a także z produkcją aluminium. Czyli z wielkim przemysłem. Tam, gdzie jest wielki przemysł, tam kwitnie biznes, zarówno duży, jak i mały. A wszędzie tam, gdzie kwitnie biznes, potrzebne są strony internetowe. Prawdziwy biznes nie może funkcjonować bez strony internetowej dlatego też strony www dla firm z Konina (również tych mniejszych) muszą stać na najwyższym poziomie.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Profesjonalne strony internetowe to więcej niż reklama

R5 Studio to agencja reklamowa, której specjalnością są strony www skutecznie zwiększające sprzedaż. I nie będzie w tym żadnej przesady, gdy napiszemy, że tworzone przez nas strony internetowe często przewyższają oczekiwania naszych Klientów. Wynika to z tego, że zwyczajnie wiemy lepiej, jak powinny prezentować się dobre strony www oraz jak powinny funkcjonować, aby były widoczne w internecie i żeby przyciągały uwagę. Pamiętaj: każdy, kto odwiedza Twoją stronę internetową, jest Twoim potencjalnym klientem. Dlatego pierwsze wrażenie, jakie odniesie taka osoba, musi być ze wszech miar pozytywne. Strony internetowe istnieją między innymi właśnie po to, by stanowić wartościowe dopełnienie firmowego wizerunku. Aby Twój klient wiedział, że Twoja firma to jest to, czego szukał.

Strona internetowa jak słynny słup drogowy w Koninie

Koniński słup drogowy został ustawiony w roku 1151, w połowie drogi pomiędzy Kruszwicą a Kaliszem. W jakim celu? W takim, by podróżujący wiedzieli, że są na właściwej drodze. Twoja strona internetowa także powinna być takim słupem, drogowskazem informującym Twojego klienta, że jest na właściwej drodze do pozyskania towaru lub usługi o wysokiej jakości. Klienci rzecz jasna poszukują także innych wartości, takich jak konkurencyjna cena, szybka realizacja czy rzetelna obsługa. Dobre strony internetowe muszą o tym wszystkim informować w sposób czytelny, aby klient nie musiał już szukać i błądzić. A przecież nie chcemy, by ominął Konin i Twoją firmę, prawda?

Agencja reklamowa R5 Studio buduje strony www w zgodzie ze wszystkimi technologicznymi wymogami i trendami, takimi jak RWD (Responsive Web Design) czy optymalizacja SEO (skuteczne pozycjonowanie). I już w tym miejscu warto zaznaczyć, że tak naprawdę nie ma zbyt wielu agencji reklamowych, które nadążają za wszystkimi nowinkami technicznymi oraz zmieniającymi się jak w kalejdoskopie wymaganiami współczesnego marketingu. Strony internetowe, które projektujemy, działają szybko i niezawodnie, są czytelne dla użytkowników smartfonów i tabletów (czyli są responsywne), a także są zgodne z algorytmami wyszukiwarki Google i dzięki temu dobrze się pozycjonują. Każda firma z Konina lub okolic może liczyć na nasze pełne zaangażowanie. Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrej strony www – postaw na R5 Studio!

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Konin

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej dla firm z Konina?

Wycena strony internetowej jest możliwa wyłącznie poprzez wypełnienie formularza wyceny. Dzięki formularzowi jesteśmy w stanie określić Twoje wymagania i oczekiwania, a przez to również i czas potrzebny na wykonanie zlecenia. Proces powstawania strony www składa się z wielu elementów, przez co dwie pozornie podobne do siebie strony internetowe mogą znacznie różnić się wyceną z różnych względów. Nawet drobne z pozoru różnice będą rzutować na poprawne i szybkie działanie strony www, jak też na wysoką lub niską pozycję w rankingach Google. W efekcie jedne strony internetowe wyświetlają się wyżej, a inne niżej w wyszukiwarce.

Stale monitorujemy rynek, również w tym celu, by nasze strony internetowe były konkurencyjne cenowo, bo przecież na pierwszym miejscu jest zawsze zadowolenie naszych Klientów. Ile więc będzie kosztować stworzenie Twojej strony www? Dokładnie tyle, aby było to dla Ciebie opłacalne z zachowaniem najwyższej jakości.

Darmowa wycena

Spotkajmy się w Koninie, by omówić Twoją nową stronę www

Agencja reklamowa R5 Studio mieści się w Poznaniu. Konin położony jest stosunkowo blisko, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dojechali do Ciebie i na miejscu uzgodnili wszelkie szczegóły dotyczące Twojej strony www. Warto jednak tu podkreślić, że w 90% przypadków projektowanie stron internetowych nie wymaga osobistych spotkań. Tworzymy strony internetowe dla firm z całej Polski (a nawet poza jej granicami) i zazwyczaj wszelkie kwestie udaje się ustalać na drodze komunikacji telefonicznej oraz mailowej. Jeżeli jednak życzysz sobie poznać nas osobiście, to oczywiście jesteśmy do dyspozycji. Na ogół raz w miesiącu pojawiamy się w Twojej okolicy, gdyż odwiedzamy naszych stałych klientów w ramach doraźnej lub okresowej pomocy technicznej. Jednakże w dobie powszechnej cyfryzacji takie usługi, jak tworzenie stron www czy reklama w internecie, można realizować szybko i sprawnie bez ograniczania się terminami dojazdów.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.