Strony www Kalisz

Jesteś z Kalisza i potrzebujesz strony internetowej? To musisz wiedzieć, że…

Mapa Ptolemeusza z naniesionym miastem Calisia pochodzi z roku 158 n.e. Wynika z tego, że Kalisz jest niemal dwukrotnie starszy od państwa polskiego i był znany już starożytnym Rzymianom, którzy przecież internetu nie posiadali. Ale mieli mapy informujące ich, które miasta warto odwiedzić w trakcie wędrówki przez Bursztynowy Szlak. To dzięki mapom takie miasta jak Kalisz istniały dla rzymskich kupców. Miasta nienaniesione na mapach były nieznane i omijane. Strony internetowe, które wyświetlają się w czołowych wynikach Google, są jak miasta na mapie Bursztynowego Szlaku. Istnieją dla swych potencjalnych klientów i są odwiedzane. Strony www, których nie widać w Google, pozostają „białymi plamami na mapie” i są omijane.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Twoja strona internetowa powinna być jak Calisia na mapie Ptolemeusza!

Dzisiaj rolę mapy Ptolemeusza pełni Google, udostępniając swym użytkownikom informacje o najbardziej wartościowych produktach oraz usługach. Lista wyników, która wyświetla się po wpisaniu zapytania, jest niczym Szlak Bursztynowy. Zamiast miejscowości są na tym szlaku strony internetowe. A dlaczego takie, a nie inne strony www tworzą google’owski Bursztynowy Szlak? Pomyślmy… Kalisz znalazł się na mapie Ptolemeusza zapewne nie przez przypadek. Jacyś współpracownicy lub koledzy rzymskiego kartografa musieli mu donieść, że Kalisz posiada rynek, na którym można rozstawić stragany… Że w Kaliszu jest gospoda, w której można zjeść i się przespać… Że Kalisz jest strzeżony przez drużynę wojów… To były konkretne atrybuty Kalisza, które sprawiły, że stał się atrakcyjnym miejscem dla rzymskich kupców. Skuteczna reklama w internecie również zależy od konkretnych czynników.

Jakie atrybuty powinny mieć strony internetowe, aby były widoczne w Google?

Nawet pozornie najstaranniej wykonane strony www mogą przepaść w odmętach internetu, czyli wypaść z naszego „Bursztynowego Szlaku”. Dlaczego? I tutaj do akcji wkracza agencja reklamowa R5 Studio z Poznania :) Naszą rolą jest, by atrybuty Twojej strony www spełniały wymogi mechanizmów pozycjonujących Google, a także wymogi współczesnego marketingu. Co za tym idzie: również wymogi Twoich klientów. Tworzenie stron internetowych osadzone na nowoczesnych, szybkich i stabilnych serwerach. Projektowanie stron www, które można dowolnie i bez ograniczeń rozbudowywać i modernizować. Nasza oferta to także tworzenie stron internetowych, których obsługa i podstawowe modernizacje nie sprawiają ich właścicielom najmniejszych trudności.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Kalisz

Ile kosztuje zaprojektowanie strony www dla firmy w Kaliszu?

Pewnie pomyślisz, że skoro agencja reklamowa R5 Studio jest z Poznania, to stworzenie strony internetowej dla kogoś z Kalisza będzie droższe, bo policzymy sobie za dojazd? Nie, spokojnie, nie doliczymy :) Tworzymy strony www dla firm w całej Polsce i odległość nie ma w tym przypadku znaczenia. Wszystkie kwestie możemy załatwić telefonicznie oraz mailowo. Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrej strony internetowej w rozsądnej cenie, to po prostu wypełnij nasz formularz wyceny najdokładniej, jak możesz, z uwzględnieniem wszystkich swoich oczekiwań oraz wymogów. Projektowanie stron www jest procesem złożonym i wycena jest uzależniona od wielu czynników. Możemy Cię jednak zapewnić, że nasze ceny są pod wieloma względami konkurencyjne, ponieważ w zasadniczej ofercie mamy dla Ciebie wiele funkcjonalności, za które niejedna agencja reklamowa liczy sobie dodatkowo, np. slajder, galerię zdjęć, mapkę dojazdową etc. Natomiast korzyści, jakie daje reklama w internecie są obecnie bezcenne, więc z pewnością wyjdziesz na plus.

Darmowa wycena

Możemy się spotkać z Tobą w Kaliszu, by omówić szczegóły Twojej strony www

Jak już wspomnieliśmy, projektowanie stron internetowych nie wymaga osobistych kontaktów, niemniej jesteśmy zawsze otwarci na spotkania w terenie. Możesz także dołączyć do grona tych naszych Klientów, których odwiedzamy cyklicznie w ramach stałej współpracy. Agencja reklamowa R5 Studio działa elastycznie i takie też są strony internetowe, które projektujemy. Dzwoń, pisz, czekamy na Ciebie! Bursztynowy Szlak Internetu nie może istnieć bez Twojej strony internetowej!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.