Strony internetowe Gniezno

Jakie powinny być, a jakie nie powinny być strony www dla firm z Gniezna?

Gniezno to pierwsza stolica Polski i miasto pełne cennych zabytków. Jeżeli jesteś z Gniezna i potrzebujesz strony www na miarę swojego miasta, to jest nam niezmiernie miło. My, czyli agencja reklamowa R5 Studio, także jesteśmy z Wielkopolski, także z historycznego miasta (Poznania) i doskonale wiemy, czego Ci potrzeba. Twoja strona internetowa powinna być jak Gniezno, czyli pierwsza. Pierwsza gdzie? W wyszukiwarce Google oczywiście. Ale zabytkowa z pewnością być nie powinna. Projektowanie stron www ma obecnie sens tylko wtedy, gdy są to nowoczesne strony internetowe. Jeżeli takiej strony www potrzebujesz, to świetnie – jesteś we właściwym miejscu!

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Jakie strony internetowe są pierwsze w wyszukiwarce Google?

To jest pytanie, które powinien sobie zadać każdy, kto potrzebuje strony www. Gniezno posiada pewną liczbę restauracji, hoteli oraz przeróżnych firm usługowych. Możesz sprawdzić, które strony internetowe wyświetlają się wyżej w wynikach Google, a które niżej. Czym się różnią? Z pewnością te na szarym końcu nie wyglądają najlepiej, a nierzadko są wręcz zapomniane przez swoich właścicieli. Ale nawet te strony www, które są najwyżej w wynikach, dałoby się niekiedy jeszcze udoskonalić. Dlaczego? Bo internet nie stoi w miejscu, a tym samym każdy, kto chce być pierwszy i lepszy od konkurencji, także nie może stać i patrzyć, jak go inni prześcigają. My, czyli agencja reklamowa R5 Studio z Poznania, zawsze dbamy o to, by nasze strony internetowe były na bieżąco z aktualnymi trendami, a naszym Klientom oferujemy stałe i bezpłatne doradztwo „do końca świata i o jeden dzień dłużej”.

Twoja strona internetowa nie może być zabytkiem!

Są zabytki, które z przyjemnością się podziwia i wielu ludzi w tym celu odwiedza Gniezno. Ale internet to nie muzeum techniki, bo powiedzmy sobie szczerze: zabytkowe strony internetowe, to w większości są po prostu śmieci. I jak każde śmieci – zwyczajnie zaśmiecają internet. Tutaj liczy się szybkość, precyzja wykonania i nadążanie za światowymi trendami. W globalnym internecie rządzi Google i definiuje swoje warunki wyraźnie:

Takie strony internetowe bardzo dobrze się pozycjonują. A gdy się pozycjonują, to co? To są pierwsze w Google, a ich firmy odnoszą sukcesy. Wzorowo wykonana strona www musi być jak Pendolino, aby Twój klient poczuł ten komfort. To musi być błyskawiczna podróż, zakończona uzyskaniem wszelkich potrzebnych informacji. I na tym polega prawdziwa reklama w internecie, gdy we właściwym miejscu i czasie dostarczasz właściwych informacji.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Gniezno

Ile kosztuje zaprojektowanie strony www, takiej na miarę firmy z Gniezna?

Na pewno mniej, niż musiał wydać Mieszko I, gdy Gniezno gościło Ottona III w roku 1000. Reklama w internecie jest zdecydowanie tańsza, niż średniowieczne standardy wyższych sfer. Aby jednak móc udzielić Ci konkretnej informacji, ile będzie kosztować stworzenie Twojej strony www, musimy sami dysponować pewnymi informacjami. I do tego służy właśnie nasz formularz wyceny, w którym Ty zdefiniujesz swoje potrzeby oraz oczekiwania, a następnie my, czyli agencja reklamowa R5 Studio zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania. Gdy uzyskamy konsensus, wówczas będziemy znać cenę Twojej strony www. Brzmi logicznie, prawda? Nasze strony internetowe są konkurencyjne cenowo, ponieważ w ramach usługi podstawowej oferujemy bogaty pakiet funkcjonalności, za które niejedna agencja reklamowa liczy sobie oddzielnie. Standardowo wyposażamy strony internetowe w formularze kontaktowe, slajdery, mapki dojazdowe, galerie zdjęć, integrujemy strony www z Facebookiem oraz oczywiście tworzymy wyłącznie responsywne strony www.

Darmowa wycena

A może by tak „Zjazd w Gnieźnie” w celu omówienia Twojej strony www?

Dlaczego nie? Jesteśmy kontaktowi, jak na poznaniaków przystało, więc chętnie wpadniemy na kawę :) Pragniemy jednak zaznaczyć, że z naszej strony kontakt osobisty nie jest wymogiem. Wszelkie potrzebne informacje do rozpoczęcia prac nad stworzeniem strony internetowej możesz przekazać nam telefonicznie oraz mailowo. Zrealizowaliśmy już naprawdę dużo stron www dla firm z całego kraju (również z zagranicy) bez konieczności osobistej wizyty. Nie oznacza to, że unikamy kontaktów, bo mamy wielu stałych klientów (także w okolicach Gniezna), których odwiedzamy regularnie w ramach współpracy.

Chętnie więc odwiedzimy również Twoją firmę, ale czekać specjalnie na naszą wizytę nie musisz, bo Twoja strona internetowa powinna jak najszybciej zacząć pracować dla Ciebie.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.