Tworzenie stron internetowych Środa Wielkopolska

Dla firm ze Środy Wielkopolskiej robimy strony www nawet w soboty i niedziele!

Środa Wielkopolska jest historycznym przykładem na to, jak można skutecznie wykorzystać działania marketingowe, by przyciągnąć klientów. Marketing w średniowieczu? Jak najbardziej! Środa Wielkopolska nie powstała bowiem w miejscu przypadkowym. Powstała jako osada handlowa przy ważnym trakcie biegnącym do Poznania. Mało tego: od samego początku osada przyjęła nazwę, która stała się wręcz szyldem informującym, kiedy odbywa się cotygodniowy jarmark. Czy mogła istnieć lepsza forma reklamy w czasach średniowiecznych? Nie mogła. Dzisiaj reklama w internecie jest nieco bardziej skomplikowana, ale zasada pozostaje ta sama: daj się znaleźć! Agencja reklamowa R5 Studio z Poznania istnieje właśnie po to, by pomóc Twoim klientom w lokalizacji Twojej strony www, a jeśli jej jeszcze nie masz – by zaprojektować ją z rozmysłem. Jeżeli jesteś ze Środy Wlkp., to stworzenie Twojej strony internetowej będzie dla nas prawdziwą przyjemnością, bo lubimy to miasto.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Jak strony internetowe przyciągają klientów?

Środa Wielkopolska przyciągała kupców nazwą i lokalizacją na głównym szlaku komunikacyjnym. Osada powstała wręcz „na korzeniu” i dzięki temu mogła zostać z rozmysłem zaprojektowana w taki sposób, że stała się ważnym ośrodkiem handlowym średniowiecznej Polski. Projektowanie stron internetowych również musi być przemyślane, by Twoja reklama w internecie była skuteczna. Przemyślane, czyli jakie? Tworzenie stron www musi uwzględniać następujące elementy:

A jakie powinny być strony internetowe dla swych właścicieli?

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Środa Wielkopolska

…A skoro o cenie mowa… Ile kosztuje wykonanie strony www dla firmy ze Środy Wielkopolskiej?

Powtórzmy: Środa Wielkopolska to miasto, do którego mamy sentyment i bardzo byśmy chcieli, by wszystkie strony internetowe z tego miasta prezentowały się w internecie jak najlepiej. Dlatego możemy Cię w tym miejscu zapewnić, że cena będzie atrakcyjna w stosunku do jakości strony www, którą dla Ciebie wykonamy. Będzie też atrakcyjna w stosunku do bogatej liczby funkcjonalności, którymi zwykle wyposażamy strony internetowe. Nie koniec na tym: będzie też atrakcyjna w stosunku do korzyści, jakie przyniesie Ci skuteczna reklama w internecie. A konkretnie jaka w końcu będzie cena Twojej strony www? A konkretną odpowiedź uzyskasz, gdy wypełnisz nasz formularz wyceny. Jeżeli przyślesz go nam we wtorek, wówczas nasza odpowiedź z pewnością dojdzie do Środy… Wielkopolskiej rzecz jasna :)

Darmowa wycena

Możemy także przyjechać do Środy…

…Wielkopolskiej, bo dzień tygodnia ustalimy oddzielnie :) Poznań i Środa Wielkopolska leżą na szczęście blisko siebie, więc bez problemu możemy odwiedzić Cię, by na miejscu ustalić wszelkie szczegóły dotyczące Twojej strony www. Jeśli jednak zależy Ci na czasie, to możemy także zaprojektowanie Twojej strony internetowej omówić telefonicznie oraz mailowo. Tworzymy strony www dla firm z całej Polski, więc nie stanowi to żadnego problemu. Realizujemy także strony internetowe wielojęzyczne dla firm zlokalizowanych na całym obszarze Unii europejskiej, co już chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości. Warto pamiętać, że Środa Wielkopolska dlatego stała się znanym ośrodkiem targowym, ponieważ zaprojektowano ją z rozmysłem i szybko wdrożono projekt w życie.

Im szybciej więc ustalimy parametry Twojej strony internetowej, tym szybciej zacznie ona przyciągać do Ciebie klientów.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Monika, dodano: 14 lutego 2023 | 07:35
firma: R5 studio
Nasz nowy sklep internetowy zrobili fajny i szybko. Polecam :)
Przeczytaj opinię
Nick: Moda Nova, dodano: 13 lutego 2023 | 07:15
firma: R5 studio
Współpracujemy z R5 studio już od kilku lat i firmę mogę tylko polecić. Projekty zawsze super, zawsze na czas, wspaniały kontakt z Panem Dawidem. Nigdy się nie zawiedliśmy.
Przeczytaj opinię
Nick: Auto Serwis, dodano: 9 lutego 2023 | 21:33
firma: R5 studio
R5 studio wykonywało dla nas nowe logo, stronę internetową, ulotki, plakaty i inne drobne projekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Projekty zawsze nam się podobały, prace były wykonywane bardzo szybko w porównaniu z innymi firmami, z którymi wcześniej współpracowaliśmy. Bardzo dobry kontakt. Na pewno to nie koniec naszej współpracy :)
Przeczytaj opinię
Nick: Małgosia, dodano: 7 lutego 2023 | 23:42
firma: R5 studio
Bardzo pozytywni i pomocni ludzie :) Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego sklepu. Pozdrawiam ciepło :)))
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.