Projektowanie stron internetowych Toruń

Gdyby Kopernik tworzył strony www…

…To z pewnością „zatrzymałby” strony internetowe Twojej konkurencji, a „ruszyłby” stronę www Twojej firmy, tak jak „zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię” :) Kopernik żył i pracował w Toruniu dawno temu i raczej nie ma co już na niego liczyć. Ale jest agencja reklamowa R5 Studio z Poznania. Nasza specjalność to projektowanie stron www oraz szeroko pojmowana reklama w internecie. Toruń to – jak wiadomo – miasto zaprzyjaźnione z Poznaniem, dlatego też wszystkie firmy z Torunia traktujemy wyjątkowo. Czy tworzenie stron internetowych ma coś wspólnego z badaniem nieba? Trochę ma. Strony internetowe i gwiazdy mają pewną wspólną cechę: jedne są bardziej widoczne, a inne mniej. Gdy spojrzysz w pogodne, nocne niebo nad Toruniem, to bez trudu dojrzysz jasne punkty: Deneb, Wega, Altair… lub zimową porą Syriusz, Procjon czy Betelgeza. Podobnie w Google: otwierasz wyszukiwarkę, wpisujesz słowa kluczowe i wyświetlają Ci się te strony internetowe, które „świecą najjaśniej”, czyli są najlepiej pozycjonowane. W jaki sposób powstają gwiazdy, to w Toruniu zapewne wie sporo osób. A strony internetowe? Otóż tworzenie stron www musi już w założeniu uwzględniać, by świeciły one na firmamencie Google jak najjaśniej i – rzecz jasna – jak najwyżej.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych jest jak wypiek toruńskich pierników

Toruńskie pierniki to wyrób słynny na cały kraj, a także i poza jego granicami. Ich koneserzy nawet z zawiązanymi oczami, gdy raz ugryzą, to od razu wiedzą, czy to piernik toruński, czy nie toruński. Co jest tajemnicą sukcesu? Doskonały dobór składników. Tworzenie stron www to podobna sytuacja: strony internetowe muszą składać się z jak najlepszych i najnowocześniejszych elementów. Strony internetowe muszą też być wyposażone w nowoczesne funkcje, by spełniały zarówno kryteria współczesnego marketingu, jak również kryteria mechanizmów Google odpowiedzialnych za pozycjonowanie. Nasza agencja reklamowa, czyli R5 Studio z Poznania, tworzy strony www w oparciu o profesjonalny system CMS. Dzięki temu, a także dzięki wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku technologii, nasze strony internetowe posiadają wiele pożądanych cech, gwarantujących dostrzeżenie ich przez roboty Google. To oznacza także, że strony www, które wykonujemy, stoją wysoko w rankingach.

Projektowanie stron internetowych w naszym wykonaniu uwzględnia:

Powyższe cechy sprawiają, że nasze strony internetowe klasyfikowane są przez roboty Google jako wartościowe i dzięki temu są wysoko pozycjonowane. Naturalnie projektowanie stron www musi uwzględniać także frazy pozycjonujące, dzięki którym konkretne strony internetowe przyporządkowywane są do konkretnych zapytań internautów.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Toruń

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało wykonanie dla Ciebie strony www?

To nas bardzo cieszy, że chcesz wiedzieć, bo to oznacza, że wypełnisz nasz formularz wyceny. To nic nie kosztuje, poza odrobiną czasu. Na podstawie tych informacji, które nam przekażesz, wycenimy zaprojektowanie i wdrożenie Twojej strony internetowej. Z pewnością myślisz, czy to nie będzie drogo… Możemy zapewnić Cię, że wykonanie Twojej strony www nie będzie droższe od korzyści, jakie daje reklama w internecie. Bo obecnie internet stał się potęgą reklamy i dlatego posiadanie strony internetowej jest takie ważne.

Darmowa wycena

Czy przyjedziemy do Torunia, by omówić z Tobą szczegóły Twojej strony www?

Toruń to piękne miasto, więc chętnie się wybierzemy :) Ale zaprojektowanie strony www nie wymaga koniecznie „burzy mózgów” i osobistych spotkań. Dosłownie wszystkie kwestie można ustalić drogami telefonicznymi i mailowymi. Tworzymy strony internetowe dla firm z całej Polski, a także z zagranicy. Jest rzeczą oczywistą, że nie wszędzie dojeżdżamy. Najważniejszy jest pierwszy kontakt i ustalenie podstawowych kwestii. Wykonaj pierwszy krok, by profity z posiadania nowoczesnej strony www czerpać jak najszybciej!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.