Tworzenie stron internetowych Chodzież

Twój biznes potrzebuje nowoczesnej, responsywnej strony internetowej. Pozwól nam ją przygotować i dotrzyj do klientów w swoim mieście

Nie bez powodu Chodzież uznawana jest za zielony zakątek Wielkopolski. Przepiękne położenie miasta sprawia, że jest to jeden z najpopularniejszych ośrodków turystyczno-wypoczynkowych w Polsce. Zazdrościmy Ci, że możesz żyć w tak pięknym miejscu, w którym odbywa się tyle imprez sportowych i kulturalnych. Dołożymy wszelkich starań, aby przygotować dla Ciebie stronę internetową na miarę Chodzieży. Agencja R5 Studio zatrudnia specjalistów w tej dziedzinie, dlatego możemy zagwarantować spełnienie wszystkich kryteriów, jakimi wyróżnia się skuteczna reklama w Internecie. Zdajemy sobie sprawę, że tworzenie stron internetowych to zadanie wymagające kompleksowych działań – konieczne jest przygotowanie projektu, dostosowanie go do potrzeb klientów i specyfiki rynku, wdrożenie wszelkich działań oraz ciągłe udoskonalanie funkcjonujących już stron www. Staramy się działać w taki sposób, aby jak najlepiej oddać atuty Twojej firmy oraz oferowanych produktów bądź usług. Projektowanie stron internetowych obejmuje również wszelkie działania nakierowane na stałą obecność w wyszukiwarkach internetowych, gwarantowaną przez odpowiednio wykonane pozycjonowanie lokalne.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych Chodzież. Wyróżnij się na tle konkurencji!

Miasto Chodzież jest chętnie odwiedzane przez turystów ze względu na piękne położenie i rozmaite atrakcje. Chcemy sprawić, aby strona internetowa Twojej firmy działała w ten sam sposób. Projektowanie stron internetowych przez R5 Studio skupia się na przygotowaniu atrakcyjnej szaty graficznej, która zostaje połączona z funkcjonalnym systemem prezentacji treści. To jednak nie wszystko. Nowoczesna strona www powinna również wyróżniać się wygodną nawigacją po zasobach i dopasowaniem do różnych urządzeń. Nasza firma gwarantuje spełnienie wszystkich tych kryteriów – tworzenie stron internetowych traktujemy jako sztukę, dlatego robimy wszystko, aby końcowy efekt zachwycił Ciebie i Twoich klientów. W takim sam sposób, jak zachwyca Chodzież.

Projektowanie stron internetowych w naszym wykonaniu uwzględnia:

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Chodzież

Ile kosztuje tworzenie stron internetowych dla Chodzieży?

Każda branża i każdy rynek ma swoją specyfikę, podobnie jest w przypadku stron internetowych. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, również pod względem kosztów. Żeby lepiej wycenić przygotowanie Twojej strony www, udostępniamy specjalny formularz, za pomocą którego możesz przekazać, co Ty sądzisz o nowej stronie internetowej. Przekazane informacje pozwolą naszym ekspertom wywnioskować, czy zależy Ci na stronie www z ogromnym wachlarzem funkcji czy raczej na mniejszym i prostszym serwisie. Wszystko to umożliwi również określić, ile kosztować będzie projektowanie stron internetowych. W każdym przypadku oferujemy konkurencyjne ceny, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Darmowa wycena

Odwiedzimy Cię w Chodzieży!

Tworzenie stron internetowych pozwala na wykonywanie wszystkich zadań zdalnie. W końcu jest to reklama w Internecie, prawda? Jeśli jednak zajdzie taka potrzeba, z ogromną chęcią spotkamy się z Tobą w pięknej Chodzieży, by omówić kierunek, w którym mają podążać prace i ogólną wizję Twojej strony www. Agencja reklamowa R5 Studio działa w Poznaniu, jednak nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, abyśmy udali się do Chodzieży. Wiemy doskonale, że projektowanie stron internetowych to dziedzina wymagająca podejścia kompleksowego, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze i wszędzie. Wszystko to sprawia, że realizowana przez nas reklama w Internecie okazuje się po prostu skuteczna.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.