Strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Jesteś z Gorzowa? Potrzebujesz strony www? Czytaj!

Witajcie Drodzy Gorzowianie! Zanim przejdziemy do sedna, przypomnijmy sobie słynne gorzowskie „stilonki”, czyli taśmy szpulowe oraz kasety magnetofonowe, w które Gorzów Wielkopolski zaopatrywał całą Polskę oraz zaprzyjaźnione kraje. Było to w czasach, gdy jeszcze nie istniał internet, a tym samym nie istniały też strony internetowe. Stosunkowo niedawno, a jednak traktujemy te czasy jak inną epokę, niemal na równi ze średniowieczem. Dlaczego o tym wspominamy? Bo strony www to między innymi nośniki informacji. Wirtualne, ale jednak nośniki. Popularne „stilonki” także były nośnikami informacji i przez wiele lat kręciły się w milionach magnetofonów, mając w Polsce wręcz monopol na to kręcenie. Jeżeli chcesz, by Twój biznes kręcił się z takim powodzeniem, jak niegdyś kasety i szpule magnetofonowe z Gorzowa, to w pierwszej kolejności potrzebujesz nowoczesnej i niezawodnej strony www. Takiej, żeby „kręciła”. Agencja reklamowa R5 Studio z Poznania, do usług: tworzymy strony www, które nakręcają biznes!

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych jest jak zapisywanie czystej taśmy magnetofonowej

Kiedyś studia nagraniowe dysponowały wyłącznie taśmami, jako nośnikami. Materiał rejestrowany w studiu zgrywany był na wielośladach, a następnie kopiowany był na płyty winylowe. Efekt musiał być atrakcyjny dla odbiorcy, bo inaczej nikt by tego nie kupił. Ta zasada zresztą obowiązuje do dziś, natomiast analogia jest oczywista: projektowanie stron internetowych ma wiele wspólnego z tworzeniem przebojów. Bo dobre strony www muszą być wręcz przebojowe, aby reklama w internecie była skuteczna i docierała do jak największej rzeszy odbiorców. Dlatego tworzenie stron www to dużo więcej, niż tylko technologia. Nowoczesne strony internetowe muszą mieć w sobie także ładunek artystyczny. Przekaz idący ze strony www musi zrobić na odbiorcy wrażenie, a wówczas Twój produkt lub Twoje usługi urosną w jego oczach do rangi hitu. Oczywiście trudno jest dziś opanować rynek w taki sposób, jak to było w przypadku taśm magnetofonowych z Gorzowa, bo to była zupełnie inna rzeczywistość. Ale popularność można zdobyć. A popularność Twojej strony internetowej, to automatycznie popularność Twojej firmy lub marki.

Projektowanie stron www musi uwzględniać:

I takie właśnie strony internetowe są chętnie „odtwarzane” przez odbiorców, jak niegdyś taśmy z Gorzowa z najpopularniejszymi nagraniami. Reklama w internecie to więcej, niż narzędzie marketingowe, to wręcz cała fabryka korzyści!

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Gorzów Wielkopolski

Ile kosztują takie strony www, które nakręcają biznes?

Przypomnijmy pewną sytuację: kiedyś nikt nie pytał, ile kosztują kasety i taśmy z Gorzowa. Po prostu się je kupowało, bo były potrzebne. Profesjonalne strony internetowe także są potrzebne, a nawet wręcz niezbędne – firmom z całej Polski i Gorzów Wielkopolski nie jest wyjątkiem. Tworzenie stron www jest pojęciem na tyle złożonym, że podawanie jednej, orientacyjnej nawet ceny, byłoby oszukiwaniem klienta. Dlatego po prostu wypełnij nasz formularz wyceny, podając w nim jak najwięcej informacji dotyczących Twojej strony internetowej, a my wówczas sporządzimy dla Ciebie wycenę. Możemy Cię zapewnić, że zadbamy o to, by cena Twojej strony www była konkurencyjna i atrakcyjna. Agencja reklamowa R5 Studio z Poznania stosuje jasną politykę cenową: bilans musi wyjść na korzyść Klienta, a korzyści z posiadania nowoczesnej strony www są bezdyskusyjne.

Darmowa wycena

Czy możemy spotkać się w Gorzowie Wlkp., by uzgodnić szczegóły Twojej strony www?

Istnieje taka możliwość, jeśli sytuacja będzie tego wymagać. Projektowanie stron internetowych nie wymaga jednak obecnie fizycznych spotkań. Wszelkie kwestie można omówić korespondencyjnie i w ten sam sposób dopiąć wszystkich formalności. Gdyby tworzenie stron internetowych wymagało każdorazowo złożenia osobistej wizyty, to chyba musielibyśmy być non stop w podróży, a już na samo projektowanie stron www zabrakłoby nam czasu :) Wykonujemy strony internetowe dla firm z całej Polski, a także z zagranicy. Najwyższa pora, abyśmy zrobili coś dla Ciebie! Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony internetowe, które rozkręcają biznes!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.