Strony internetowe dla miasta Luboń

Potrzebujesz stronę www? Dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Luboń, maleńkie miasteczko koło Poznania, leżące nad przełomem Warty. To, co charakteryzuje to miasto to stare fabryki i ich ciekawa architektura. Aby móc dzielić się zawiłą historią tych budynków przemysłowych jakiś czas temu powstał Luboński Szlak Architektury Przemysłowej. Jednym z takich zabytków jest dworzec kolejowy stacji "Luboń". W tym budynku, zbudowanym z czerwonej cegły, na parterze, znajduje się kasa biletowa, przechowywalnia bagażu, biuro oraz poczekalnia. Jednakże budynek nie służy tylko pasażerom kolei. W poczekalni tego dworca Miejski Ośrodek Kultury otworzył galerię "Stacja Kultura", w której cyklicznie odbywają się wystawy artystyczne. Siedzibę tutaj zajmuje także Straż Miejska Miasta Luboń.

Oglądając ten ceglany budynek, można wyobrazić sobie sytuację z grudnia 1918 roku. To właśnie w tym miejscu, w Luboniu, powstańcy wielkopolscy zdobyli pociąg wojskowy przewożący sześć armat i piętnaście wagonów mąki.

Nie da się zaprzeczyć, że przeszłość związana z miastem Luboń nie jest interesująca. Są takie miejsca, które swoją historią przyciągają ludzi. I taka sama powinna być strona internetowa! Ciekawa, przyciągająca grono odbiorców i wcale nie chodzi tu o samo kliknięcie, bo to, że ktoś odwiedzi naszą stronę internetową to tylko połowa sukcesu. Liczy się zaangażowanie.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Niech Twoja strona internetowa przyciąga uwagę tak samo, jak historia miasta Luboń!

Reklama w internecie pozwala na duże pole do popisu. Wśród innych mediów, takich jak np. prasa czy radio, wyróżnia się największą popularnością. Jednakże sieć jest bardzo konkurencyjnym miejscem. Dlatego jeśli chcemy mieć profesjonalne miejsce w sieci, prezentujące naszą markę, trzeba zlecić projektowanie strony internetowej komuś, kto zna się na tym bardzo dobrze. I właśnie kimś takim jest Agencja Reklamowa R5 Studio, dla której tworzenie stron internetowych oraz reklama w internecie to pasja :)

Jakim więc wymaganiom powinna sprostać skuteczna strona internetowa? Czym należy kierować się przy projektowaniu strony internetowej?

Strona www musi szybko się ładować. W odwrotnym przypadku użytkownik może się zirytować, a przez to ją wyłączyć, niż czekać na pojawienie się treści. Większość z nas może pochwalić się szybkim łączem internetowym, jednak trzeba również pamiętać o mobilnych użytkownikach, którzy w chwili odwiedzenia naszej strony internetowej, mogą nie mieć tak wspaniałych prędkości połączenia. Agencja Reklamowa R5 Studio bierze pod uwagę ten aspekt, podczas projektowania strony internetowej.

Strona internetowa musi również być estetyczna. Powinna przyciągać wzrok, być "przyjemna dla oka", a jednocześnie powinna być na tyle czytelna, by bez trudu udało się na niej odnaleźć wszystkie niezbędne informacje. Dlatego ważne jest przejrzyste menu, spójna grafika, zamieszczenie na stronie www wyszukiwarki. Nikt przecież nie lubi "błądzić" po stronach :) Agencja Reklamowa R5 Studio stawia na nowoczesny design - bowiem tworzenie stron internetowych odbywa się według najnowszych standardów :)

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Luboń

No dobrze, Luboń to moje miasto. Jakie więc będą koszty stworzenia strony internetowej?

Zależy od tego, jakie masz oczekiwania względem swojej nowej strony internetowej. Jak bardzo rozbudowana strona musi być oraz jakie elementy ma zawierać. Dbamy o to, aby nasze projekty były na czasie, więc każdy klient jest zadowolony z naszych usług. Oferujemy strony bogate w funkcjonalności - galerie, mapy, formularze oraz stawiamy na nowoczesny design. Wystarczy więc, że przedstawisz nam swój pomysł, a my od razu zajmiemy się jego realizacją. To, na czym Ci zależy możesz napisać w formularzu wyceny - dzięki temu łatwo będzie oszacować koszty stworzenia strony internetowej dla Ciebie.

Darmowa wycena

Chętnie spotkamy się z Tobą w Luboniu, by omówić szczegóły.

Nasza Agencja Reklamowa R5 Studio znajduje się w Poznaniu. A Luboń jest dość blisko :) Jeśli chcesz porozmawiać z nami na temat Twojej strony www osobiście, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Również możemy ustalić szczegóły mailowo lub telefonicznie - wybór zależy od Ciebie :)

Pamiętaj, że nasza firma wyróżnia się przede wszystkim doświadczeniem. Istniejemy na rynku od 2009 roku i zajmujemy się reklamą, więc bez obaw możesz powierzyć nam tworzenie strony internetowej. Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania! Co więcej, oprócz projektowania strony internetowej oraz reklamy w internecie, oferujemy bezpłatne wsparcie i chętnie służymy pomocą :) Zapraszamy więc do kontaktu!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.