Projektowanie stron internetowych Zielona Góra

Strony www są jak wino!

Zielona Góra to miasto, które niegdyś było żelaznym punktem w polskim kalendarzu artystycznym, choć Festiwal Piosenki Radzieckiej przywołuje raczej mieszane uczucia :) Festiwalu już nie ma, ale Zielona Góra potrafiła zadbać o swoje miejsce na kulturalnej mapie Polski. Dzisiejsza Zielona Góra to niekwestionowana stolica polskiego winobrania, a na organizowane co roku Bachanalia zjeżdżają się tłumy koneserów najszlachetniejszego trunku świata. I tutaj należy się wielkie uznanie dla lokalnych działaczy. Bo takie miasto jak Zielona Góra nie da się zepchnąć na boczny tor i zawsze znajdzie dla siebie strategię, by przyciągnąć turystów. Jesteś z Zielonej Góry? Potrzebujesz dobrej strony internetowej, która pomoże rozreklamować Twoje towary lub usługi? Historia Zielonej Góry powinna dać Ci do myślenia: trzeba zadbać o promocję! Tak się składa, że obecnie najlepsza promocja to reklama w internecie. I tak się też składa, że R5 Studio to agencja reklamowa, której specjalnością jest tworzenie stron www. Czyli dobrze się składa i jesteś we właściwym miejscu :) A dlaczego strony internetowe są jak wino? In vino veritas – czyli: w winie jest prawda. Strony internetowe także ukazują prawdę. Niekoniecznie o samych produktach czy usługach, bo to akurat można podkoloryzować. Strony internetowe ukazują prawdę o przedsiębiorczości swych właścicieli: czy są na przykład jak Zielona Góra, która zawsze pozostaje na topie, bez względu na trendy czy inne okoliczności.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych to tworzenie promocji!

Reklama w internecie jest obecnie największa szansą dla Twojej firmy na rozgłos i popularność. Reklamy telewizyjne, radiowe lub prasowe skierowane są mało precyzyjnie, natomiast reklama w internecie dociera najczęściej do osób zainteresowanych. Samo wykonanie strony www to dopiero połowa sukcesu. Bez drugiej połowy, jaką jest dotarcie do potencjalnych klientów, o żadnym sukcesie nawet mowy nie ma. Dlatego umiejętne projektowanie stron internetowych musi być ukierunkowane na to, by strony www dobrze się pozycjonowały. Aby to osiągnąć, strony internetowe muszą spełniać szereg wymogów, zarówno technicznych, jak i marketingowych. Takie strony www są wówczas nie tylko dostrzegane przez mechanizmy pozycjonujące Google, ale także są windowane wysoko w rankingu stron i dzięki temu wyświetlają się użytkownikom internetu po wpisaniu zapytania w wyszukiwarce. Tak jak Zielona Góra wyświetli nam się od razu, gdy wpiszemy hasło: polska stolica winobrania.

A jak wygląda u nas projektowanie stron www?

Agencja reklamowa R5 Studio z Poznania stosuje prostą zasadę: strony internetowe naszych Klientów muszą osiągać sukces, bo to jest jednocześnie nasz sukces i dzięki temu mamy czym się pochwalić kolejnym Klientom. Logiczne, prawda? Dlatego w naszym przypadku tworzenie stron internetowych nie jest jednym działaniem, a całym zespołem działań, w wyniku których nasi klienci otrzymują:

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Zielona Góra

Projektowanie stron www – ile to kosztuje?

Najczęściej zadawanym pytaniem, z jakim się spotykamy, jest: „ile kosztują strony internetowe?”. To tak, jakby zapytać, ile kosztują samochody, a potem jeszcze zdziwić się, że istnieją droższe i tańsze. Tworzenie stron www jest może odrobinę mniej złożonym zagadnieniem, niż branża motoryzacyjna, ale także posiada swą rozpiętość. Są strony internetowe większe i mniejsze, posiadające mniej lub więcej funkcji oraz narzędzi, a także strony www bogatsze lub uboższe w treść lub grafikę. Aby dokonać rzetelnej wyceny Twojej strony internetowej, musimy poznać Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Dlatego po prostu wypełnij nasz formularz wyceny, a my wówczas przedstawimy Ci naszą ofertę, pamiętając jednocześnie o tym, że dla Klienta z Zielonej Góry musi być to oferta atrakcyjna.

Darmowa wycena

Czy Zielona Góra powinna zamawiać strony internetowe w Poznaniu?

Powinna. Z tej prostej przyczyny, że w Poznaniu zamawiają strony www firmy z całej Polski, a także z zagranicy. Wystarczy zerknąć na nasze portfolio, by pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości. Wszelkie ustalenia oraz formalności można załatwić drogą korespondencyjną, a jeśli sytuacja będzie tego wymagać, to możemy oczywiście przyjechać do Zielonej Góry, by omówić z Tobą szczegóły Twojej nowej i niezawodnej strony internetowej.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: U7 Solutions, dodano: 9 lutego 2024 | 08:46
firma: R5 studio
Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowej strony, polecamy współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Ryszard Talar, dodano: 6 lutego 2024 | 08:57
firma: R5 studio
Z R5 współpracujemy już od ponad 10 lat, robiliśmy sklepy, strony, reklamy i zamawialiśmy projekty różnych rzeczy. Zawsze możemy liczyć na fachowość, szybką realizacją i świetne projekty pod naszą firmę. Polecam współpracę z R5.
Przeczytaj opinię
Nick: Aneta Ernst, dodano: 2 lutego 2024 | 09:54
firma: R5 studio
Trudno wyobrazić sobie szybszą i lepszą realizację :)
Przeczytaj opinię
Nick: Maria, dodano: 30 stycznia 2024 | 07:45
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę i polecam firmę R5 studio jako znakomitego partnera w dziedzinie reklamy i sklepów internetowych.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.