Strony internetowe Kościan

Prowadzisz biznes w Kościanie i zależy Ci na stronie internetowej? Dobrze trafiłeś!

Witająca mieszkańców i przyjezdnych, górująca nad miastem, zabytkowa wieża ciśnień to jedna z największych atrakcji Kościana. Wzniesiona w 1908 roku, do dziś zachwyca swym wyjątkowym wyglądem, przywodząc na myśl londyński Tower Bridge. Nie bez kozery uznaje się ją za najoryginalniejszą budowlę tego typu w Wielkopolsce. Ba! W skali całego kraju! ORYGINALNE więc powinny być i strony www tworzone dla firm działających w Kościnie. Pozwól agencji reklamowej R5 Studio wyróżnić się z tłumu i zleć stworzenie strony internetowej która zachwyci użytkowników unikatowym wyglądem. Wieża wodociągowa w Kościanie to krajowy ewenement także z jeszcze jednego powodu. Gdy przestała zaopatrywać miasto w wodę, przekształcono ją w… obserwatorium astronomiczne. Stworzono w niej również ściankę wspinaczkową. Tak zagospodarowana, nie stanowi wyłącznie architektonicznego zabytku, ale nadal służy mieszkańcom i turystom, stanowiąc centrum nauki i rozrywki. Jaki morał płynie z tej historii? Żeby strona internetowa wzbudzała zainteresowanie użytkowników, oprócz atrakcyjnego wyglądu ważna jest również jej funkcjonalność. Wieża wodociągowa w Kościanie byłaby zabytkiem jakich wiele, gdyby nie to, że ma praktyczne zastosowanie i w pełni odpowiada potrzebom odwiedzających. Takie też powinny być strony www kościańskich firm – nie tylko ATRAKCYJNE WIZUALNIE, ale i FUNKCJONALNE. Dobrze się składa, bo właśnie projektowaniem takich stron internetowych zajmuje się poznańska agencja reklamowa R5 Studio. Zawsze do usług! Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Projektowanie stron internetowych Kościan: atrakcyjny wygląd i funkcjonalność w parze

Reklama w Internecie staje się coraz bardziej popularną formą promocji działalności gospodarczej. Pozwala bowiem w krótkim czasie i stosunkowo małym nakładem środków dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Żeby jednak było to możliwe, potrzebna będzie Ci profesjonalna strona www. Wbrew pozorom tworzenie stron internetowych to skomplikowane zadanie. Warto więc powierzyć je fachowcom z agencji reklamowej R5 Studio. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta! Specjaliści zaprojektują stronę www tak funkcjonalną i atrakcyjną wizualnie jak wieża ciśnień w Kościanie. Projektowanie stron internetowych w naszym wykonaniu uwzględnia bowiem: ich responsywność, szybkość ładowania i niezawodność działania. Dbamy również o estetyczną grafikę, która gwarantuje czytelność strony www.

Żeby reklama w Internecie odniosła pożądany skutek, ważna jest także troska o aspekty techniczne, jakie musi spełnić strona www, by była zgodna z wytycznymi Google. Powierzając projektowanie strony internetowej agencji reklamowej R5 Studio, na pewno to osiągniesz. Kluczowa jest również publikacja odpowiedniej treści. Powinna ona nie tylko odpowiadać wymaganiom SEO, ale również mieć wartość merytoryczną. Wszystko to przełoży się na zwiększenie widoczności strony www w sieci i rozsławienie biznesu prowadzonego w Kościanie.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Kościan

Tworzenie stron internetowych tak oryginalnych, jak wieża ciśnień w Kościanie – ujęcie kosztowe

To naturalne, że prowadząc biznes, chcesz poznać, jak kosztowna będzie budowa strony www i reklama w internecie. Na tak postawione pytanie nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi. Projektowanie stron internetowych i ich promocja to złożony proces, którego koszty mogą być różne w zależności od wielkości strony www. Domeną agencji reklamowej R5 Studio jest tworzenie stron internetowych, zarówno prostych, jak i rozbudowanych. Wszystkie spełniają oczekiwania klientów i są dostosowane do ich budżetów.

Żeby oszacować finalny koszt Twojej strony www, potrzebujemy jednak szczegółowych informacji. Prosimy Cię więc o wypełnienie formularza wyceny, który przygotowaliśmy. Nie musisz się jednak zanadto obawiać. Korzyści, jakie płyną z posiadania w pełni profesjonalnej strony internetowej, z nawiązką przewyższą poniesione koszty.

Darmowa wycena

Chętnie odwiedzimy Kościan, by spotkać się z Tobą i…

omówić wszelki szczegóły dotyczące naszej współpracy. Chociaż jesteśmy z Poznania, z przyjemnością odwiedzimy znajdujący się w sercu Wielkopolski Kościan. Niespiesznie przechadzając się po urokliwych uliczkach rozsianych wzdłuż kanałów Obry oraz Ulgi, na pewno znajdziemy pomysł na stworzenie strony internetowej, która będzie oryginalna i spełni nie tylko Twoje oczekiwania, ale i wymagania Twoich klientów. Malownicza sceneria działa na nas bowiem bardzo inspirująco, tak jak i kontakt face-to-face. W dobie Internetu projektowanie stron internetowych nie wymaga jednak fizycznych spotkań. Jeśli więc preferujesz kontakt mailowy lub telefoniczny, chętnie się dostosujemy. W ten sposób współpracujemy z wieloma naszymi krajowymi i zagranicznymi partnerami. Tworzenie stron internetowych nie ma przed nami żadnych tajemnic!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Monika, dodano: 14 lutego 2023 | 07:35
firma: R5 studio
Nasz nowy sklep internetowy zrobili fajny i szybko. Polecam :)
Przeczytaj opinię
Nick: Moda Nova, dodano: 13 lutego 2023 | 07:15
firma: R5 studio
Współpracujemy z R5 studio już od kilku lat i firmę mogę tylko polecić. Projekty zawsze super, zawsze na czas, wspaniały kontakt z Panem Dawidem. Nigdy się nie zawiedliśmy.
Przeczytaj opinię
Nick: Auto Serwis, dodano: 9 lutego 2023 | 21:33
firma: R5 studio
R5 studio wykonywało dla nas nowe logo, stronę internetową, ulotki, plakaty i inne drobne projekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Projekty zawsze nam się podobały, prace były wykonywane bardzo szybko w porównaniu z innymi firmami, z którymi wcześniej współpracowaliśmy. Bardzo dobry kontakt. Na pewno to nie koniec naszej współpracy :)
Przeczytaj opinię
Nick: Małgosia, dodano: 7 lutego 2023 | 23:42
firma: R5 studio
Bardzo pozytywni i pomocni ludzie :) Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego sklepu. Pozdrawiam ciepło :)))
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

strona internetowa dla ośrodka wypoczynkowego

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strona internetowa dla kancelarii prawnej

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strona internetowa dla producenta mebli

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

sklep www dla producenta styropianu

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

strona www dla branży medycznej

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strona internetowa dla firmy transportowej

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strona www dla firmy parkieciarskiej

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

strony internetowe Swarzędz

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

  • projekt logo/logotypu,
  • projekt ulotki,
  • projekt wizytówki,
  • projekt katalogu,
  • projekt folderu,
  • projekt teczki ofertowej,
  • projekt kalendarza,
  • projekt plakatu,
  • projekt gazetki reklamowej,
  • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Zobacz naszą ofertę stron internetowych dla konkretnych miast:

Powołaj się na kod rabatowy: lokalni5
i odbierz 5% rabatu od wyceny!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.